Konzole

Spore Hero

Vytvořte si vlastního hrdinu a bojujte za záchranu vaší planety!

Spore konečně přichází na Wii v tomto zbrusu novém dobrodružství. Vytvořte svého vlastního hrdinu (příšerku) a bojujte za záchranu vaší planety.

Tento zbrusu nový příběh začíná ztroskotáním na podivném mimozemském světě. Avšak něco zlého vás sledovalo a hrozí zničením příšerek z této planety.

Jedině skutečný hrdina může zachránit svět od této nové hrozby! Získejte nové unikátní části, abyste připravili svého hrdinu na odvážné souboje a úžasná dobrodružství.

Vlastnosti:

  • Vytvořte a vyviňte svého vlastního hrdinu s více než 250 sběratelnými částmi a speciálními schopnostmi. Revoluční Spore – Tvoření příšerek je přivedeno k životu s vylepšeným Wii™ ovládáním.
  • Bojujte s Wii Remote™, s kterým plivete jedy a oheň, pokládáte bomby a koušete vaše nepřátele. Odemkněte komba a nové bojové vlastnosti, během boje s nebezpečnými příšerkami z celé planety!
  • Hrajte proti kamarádovi a vytáhněte do boje se svými nejdivočejšími Spore příšerkami v multiplayeru!
  • Prozkoumejte rozlehlý nový svět plný tajných částí a vzrušujících úkolů v tomto novém Spore Dobrodružství!

Platforma: Wii

Datum vydání: Podzim 2009

PEGI: 7+


Spore Hero Arena

Vytvořte si svého Spore Hrdinu a bojujte, abyste se stali Galaktickým Šampiónem!

Zlé síly šíří korupci po galaxii a jedině vy tomu můžete zabránit! Vůbec poprvé můžete vytvořit 3D Spore příšerku na vašem Nintendo DS a vytáhnout s ní do boje. Prozkoumejte planety celé galaxie, bojujte s příšerkami, a sbírejte části, abyste upravili a vylepšili vašeho mocného hrdinu. Utkejte se v odlišných soubojích v arénách proti nebezpečným nepřátelům při vašem úkolu záchrany galaxie!

Vlastnosti:

  • Vytvořte si svého vlastního Hrdinu s více než 150 částmi a vlastnostmi, nyní poprvé v 3D na DS!
  • Bojujte s nebezpečnými nepřáteli v arénách skrze galaxii, od vrcholných výzev “Battle Royales“ se čtyřmi příšerkami k získání koruny “King of the Planet“, a mnoho dalšího!
  • Vyvolejte přes 15 devastujících Bio-Power (Mocných Biologických) útoků, od blesků až ke smrtelným dupnutím, kdy praská sama zem!
  • Perte se až se čtyřmi kamarády přes bezdrátové připojení nebo s dvěma přáteli přes Wi-Fi!
  • Hrajte původní Spore příběh, ve stejné galaxii jako Spore Hero pro Wii. Cestujte na různé planety, plňte mise, a vyzývejte oponenty, kteří byli zasaženi zlou sílou. Bojujte, abyste se stali neporazitelným Spore Hrdinou a zachránili galaxii!

Platforma: Nintendo DS

Datum vydání: Podzim 2009

PEGI: 7+